Get Adobe Flash player

Naše první exkurze v šesté třídě

p9051187 resizeJe po prázdninách. Jsme rádi, že můžeme užívat ještě několik krásných dní venku. A tak hurá na výlet. Hrad Rechenburg, Rollandova vyhlídka, chata Webrovka či Dvoračka - to jsou naše cíle. S sebou špekáčky, rohlík a nějakou tu svačinku, pitíčko, na hlavu kšiltovku a hlavně dobrou náladu. Když se podíváte na naše fotky, nebudete pochybovat, že jsme si to náramně užili. Je na nich totiž zachyceno obrovské přátelství, pohodička, samostatnost, veselost, soustředěnost na plnění úkolů i bezva prožitý den. Tolik věcí jsme si museli říct po prázdninách. Tak jenom jedno přání: Ať nám to takhle vydrží!!!!

Mgr. Petra Endrychová

(Akce je zachycena na těchto fotografiích.)

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.