Naše první exkurze v šesté třídě

p9051187 resizeJe po prázdninách. Jsme rádi, že můžeme užívat ještě několik krásných dní venku. A tak hurá na výlet. Hrad Rechenburg, Rollandova vyhlídka, chata Webrovka či Dvoračka - to jsou naše cíle. S sebou špekáčky, rohlík a nějakou tu svačinku, pitíčko, na hlavu kšiltovku a hlavně dobrou náladu. Když se podíváte na naše fotky, nebudete pochybovat, že jsme si to náramně užili. Je na nich totiž zachyceno obrovské přátelství, pohodička, samostatnost, veselost, soustředěnost na plnění úkolů i bezva prožitý den. Tolik věcí jsme si museli říct po prázdninách. Tak jenom jedno přání: Ať nám to takhle vydrží!!!!

Mgr. Petra Endrychová

(Akce je zachycena na těchto fotografiích.)