Get Adobe Flash player

Vlastivědná exkurze na Hrádeček

038 resizeByli jste se někdy podívat na Břecštejn neboli na Silberštejn? Viděli jste kamenné srdce v sadu na Hrádečku? Jeli jste Krkonošským expresem na výlet? Na všechny tyto otázky mohou žáci 7., 8. a 9. třídy odpovědět ano. Zúčastnili se totiž 6. 9. exkurze, která je po těchto místech provedla. Přiblížila jim místo, kde zemřel bývalý prezident, hradní zříceninu a oblast Peklo. Cestou výletníci plnili tematické úkoly a bavili se při různých hrách. (Fotogalerii z exkurze si můžete prohlédnout zde).

Mgr. Iva Cibulková

Sestavovali jsme obrázek našeho bývalého prezidenta Václava Havla, malovali jsme znak Vlčic, vyplňovali křížovku a také jsme překládali věty Morseovou abecedou.
P. Hemelík, 9. tř.

Tento výlet se mi líbil a myslím si, že nejsem jediná. Byl takový opakovací a poučný.
A. Karászová, 9. tř.

Viděli jsme srdce z kamene, paní učitelka nám o něm pěkně vyprávěla. Líbily se mi zadané úkoly v přírodě.
J. Preisová, 9. tř.

Vlastivědná exkurze 5. 9.

 

Byli jste se někdy podívat na Břecštejn neboli na Silberštejn? Viděli jste kamenné srdce v sadu na Hrádečku? Jeli jste Krkonošským expresem na výlet? Na všechny tyto otázky mohou žáci 7., 8. a 9. třídy odpovědět ano. Zúčastnili se totiž 5. 9. exkurze, která je po těchto místech provedla. Přiblížila jim místo, kde zemřel bývalý prezident, hradní zříceninu a oblast Peklo. Cestou výletníci plnili tématické úkoly a bavili se při různých hrách.

            Mgr. Cibulková

 

Sestavovali jsme obrázek našeho bývalého prezidenta Václava Havla, malovali jsme znak Vlčic, vyplňovali křížovku a také jsme překládali věty Morseovou abecedou.

            P. Hemelík, 9. tř.

 

Tento výlet se mi líbil a myslím si, že nejsem jediná. Byl takový opakovací a poučný.

A.    Karászová, 9. tř.

 

Viděli jsme srdce z kamene, paní učitelka nám o něm pěkně vyprávěla. Líbily se mi zadané úkoly v přírodě.

            J. Preisová, 9. tř.

 

 

 

 

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.