Get Adobe Flash player

Zpracováváme sezónní ovoce …

Chlapci sedmého ročníku si vyzkoušeli náročnost přípravy tvarohových knedlíků. Nejdříve si připravili těsto z donesených surovin. Každý dostal kousek těsta, které si vyválel a nakrájel na kousky. Poté si procvičili obratnost prstů při zabalování ovoce. Někomu se dařilo hned, jiný potřeboval více času. Všem se práce podařila a odměnou jim bylo pochutnání si na vlastnoručně připravených knedlících.

Mgr. Jitka FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.