Get Adobe Flash player

Zpracováváme sezónní ovoce …

Chlapci sedmého ročníku si vyzkoušeli náročnost přípravy tvarohových knedlíků. Nejdříve si připravili těsto z donesených surovin. Každý dostal kousek těsta, které si vyválel a nakrájel na kousky. Poté si procvičili obratnost prstů při zabalování ovoce. Někomu se dařilo hned, jiný potřeboval více času. Všem se práce podařila a odměnou jim bylo pochutnání si na vlastnoručně připravených knedlících.

Mgr. Jitka Fendrychová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.