Get Adobe Flash player

„PRO FUTURO“ aneb „Co dál...?“

img 0199 resizeVe středu 3. října 2012 jsme s devátou třídou navštívili „PRO FUTURO“, tedy výstavu středních škol regionu Krkonoše. Doprovázela nás též třídní učitelka devátého ročníku, Mgr. Alena Stejskalová. Jedná se již o tradiční přehlídku středních škol, středních odborných škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, která názorně žákům představuje řadu studijních, učebních oborů aj.

I v letošním školním roce žáci se zájmem zavítali do trutnovského Domu kultury, kde ve dvou říjnových dnech celá akce probíhá, a opravdu už je nejvyšší čas si uvědomovat, že doba rozhodnutí se nezadržitelně přibližuje.

Několik fotografií z výstavy si můžete prohlédnout zde. O názorech samotných žáků se dočtete dále …

K. Javůrková, výchovný poradce

Dne 3. října jsme se byli podívat v Národním domě v Trutnově na výstavě středních škol s názvem „PRO FUTURO“. Mne osobně zaujal obor elektrikář a počítačové řídící systémy.  Výstava se nám velmi líbila.

Petr Paluska, 9. třída

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.