Get Adobe Flash player

„PRO FUTURO“ aneb „Co dál...?“

img 0199 resizeVe středu 3. října 2012 jsme s devátou třídou navštívili „PRO FUTURO“, tedy výstavu středních škol regionu Krkonoše. Doprovázela nás též třídní učitelka devátého ročníku, Mgr. Alena Stejskalová. Jedná se již o tradiční přehlídku středních škol, středních odborných škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, která názorně žákům představuje řadu studijních, učebních oborů aj.

I v letošním školním roce žáci se zájmem zavítali do trutnovského Domu kultury, kde ve dvou říjnových dnech celá akce probíhá, a opravdu už je nejvyšší čas si uvědomovat, že doba rozhodnutí se nezadržitelně přibližuje.

Několik fotografií z výstavy si můžete prohlédnout zde. O názorech samotných žáků se dočtete dále …

K. Javůrková, výchovný poradce

Dne 3. října jsme se byli podívat v Národním domě v Trutnově na výstavě středních škol s názvem „PRO FUTURO“. Mne osobně zaujal obor elektrikář a počítačové řídící systémy.  Výstava se nám velmi líbila.

Petr Paluska, 9. třída

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.