Get Adobe Flash player

Doba Rudolfa II. a hliněný pražský golem

pa020848 resizeDoba Rudolfa II. a hliněný pražský golem - to jsou dvě témata, kterými se zabývali žáci 8. ročníku při výtvarné výchově. Ve své práci využili znalosti nabyté v hodinách dějepisu i informace, které získali při sledování krátkých animovaných filmů ze série České televize Dějiny udatného národa českého. Golema modelovali z keramické hlíny. V druhé části hodiny se žáci věnovali kresbě portrétu Rudolfa II.či známého astrologa Johannese Keplera. Někteří si vyzkoušeli tvořit v duchu slavného malíře Arcimbolda. Jak se jim práce zdařila si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Jana MatějkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.