Doba Rudolfa II. a hliněný pražský golem

pa020848 resizeDoba Rudolfa II. a hliněný pražský golem - to jsou dvě témata, kterými se zabývali žáci 8. ročníku při výtvarné výchově. Ve své práci využili znalosti nabyté v hodinách dějepisu i informace, které získali při sledování krátkých animovaných filmů ze série České televize Dějiny udatného národa českého. Golema modelovali z keramické hlíny. V druhé části hodiny se žáci věnovali kresbě portrétu Rudolfa II.či známého astrologa Johannese Keplera. Někteří si vyzkoušeli tvořit v duchu slavného malíře Arcimbolda. Jak se jim práce zdařila si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Jana Matějková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.