Několik postřehů z 1. třídy

cimg6966 resizeS velkou chutí a očekáváním se pustili chlapci i děvčata do školní práce. Zvládli první písmenka, v matematice překonávají nástrahy čísel, při hudební výchově se naučili řadu nových písniček. Téměř všichni se v rámci hodin tělesné výchovy účastní plaveckého kurzu v krytém bazénu v Trutnově.

V prvouce se věnujeme podzimu. Z vycházky po okolí školy jsme si donesli ukázky přírodnin, povídáme si o změnách, které jsou typické právě pro podzim.

Také při výtvarné výchově a pracovních činnostech je podzimní čas námětem k mnoha zajímavým aktivitám. Naši třídu zdobí ježci ze sena, panáčci z přírodnin, obrázky vytvořené kombinovanou technikou, stromky ze slaného těsta, jablíčka a hrušky vytrhané z papíru….

Děti i jejich práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Jana Prokopcová, třídní učitelka

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.