Get Adobe Flash player

Několik postřehů z 1. třídy

cimg6966 resizeS velkou chutí a očekáváním se pustili chlapci i děvčata do školní práce. Zvládli první písmenka, v matematice překonávají nástrahy čísel, při hudební výchově se naučili řadu nových písniček. Téměř všichni se v rámci hodin tělesné výchovy účastní plaveckého kurzu v krytém bazénu v Trutnově.

V prvouce se věnujeme podzimu. Z vycházky po okolí školy jsme si donesli ukázky přírodnin, povídáme si o změnách, které jsou typické právě pro podzim.

Také při výtvarné výchově a pracovních činnostech je podzimní čas námětem k mnoha zajímavým aktivitám. Naši třídu zdobí ježci ze sena, panáčci z přírodnin, obrázky vytvořené kombinovanou technikou, stromky ze slaného těsta, jablíčka a hrušky vytrhané z papíru….

Děti i jejich práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Jana Prokopcová, třídní učitelka

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.