Get Adobe Flash player

Sladké učení - 4. třída

p1090349 resizeV pondělí jsme se s novou paní učitelkou – praktikantkou pustili při „výtvarce“ do stavění hradů z kostek cukru. Druhý den jsme při českém jazyce četli pohádku O zmrzlinové chaloupce. A ve středu jsme si ještě trochu pohráli s pohádkou O perníkové chaloupce. Teď už se jen těšíme na nějaké opravdové mlsání při vaření či pečení při pracovních činnostech. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Mgr. Pavlína Cermanová a žáci - čtvrťáciPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.