Get Adobe Flash player

Násobilka – 3. třída

p1180604 resizeZajímá vás, co třeťáci minulý týden vyráběli? Násobilku 2 z přírodnin. Nejprve v dílně řezali, brousili a vrtali dřevěnou lištu. Pak se pustili do navlékání šípků, jeřabin, kaštanů, bukvic, žaludů, dýňových semínek, listů, kůry i větviček. Pěkně po dvou, aby postupně vytvořili celou násobilku. Tak jim držte pěsti, ať si ji brzy zapamatují. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.