Get Adobe Flash player

Prvouka ve druhé třídě

pa190885 resizeNa procházce v lese byl s rodiči určitě každý druháček již mnohokrát. V hodinách prvouky jsme se ale celý týden zabývali tímto ekosystémem podrobněji. Naučili jsme se stromy nejen bezpečně pojmenovat na obrázcích, ale také poznávat v jejich přirozeném prostředí. Vycházka podzimním lesem, doplněná zajímavými úkoly, byla příjemným shrnutím všeho, co jsme se během týdne naučili. Příště nás čeká mnoho nových informací o lesní zvěři. (fotogalerie zde)

Mgr. K. HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.