Prvouka ve druhé třídě

pa190885 resizeNa procházce v lese byl s rodiči určitě každý druháček již mnohokrát. V hodinách prvouky jsme se ale celý týden zabývali tímto ekosystémem podrobněji. Naučili jsme se stromy nejen bezpečně pojmenovat na obrázcích, ale také poznávat v jejich přirozeném prostředí. Vycházka podzimním lesem, doplněná zajímavými úkoly, byla příjemným shrnutím všeho, co jsme se během týdne naučili. Příště nás čeká mnoho nových informací o lesní zvěři. (fotogalerie zde)

Mgr. K. Hetflejšová