Get Adobe Flash player

Prvouka ve druhé třídě

pa190885 resizeNa procházce v lese byl s rodiči určitě každý druháček již mnohokrát. V hodinách prvouky jsme se ale celý týden zabývali tímto ekosystémem podrobněji. Naučili jsme se stromy nejen bezpečně pojmenovat na obrázcích, ale také poznávat v jejich přirozeném prostředí. Vycházka podzimním lesem, doplněná zajímavými úkoly, byla příjemným shrnutím všeho, co jsme se během týdne naučili. Příště nás čeká mnoho nových informací o lesní zvěři. (fotogalerie zde)

Mgr. K. Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.