Get Adobe Flash player

Příprava na volbu povolání ...

... aneb poznáváme výrobní provozy.

pa220087 resizeV pondělí 22. října jsme s chlapci osmého a devátého ročníku navštívili jednu z firem regionu Trutnovsko. Jednalo se o vzdělávací exkurzi v rámci vyučování pracovních činností zaměřenou též na profesní orientaci, jež navazuje na projekt Volba povolání.

A upřesňující informace vám, našim čtenářům, podají sami žáci. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Mgr. J. Fendrychová a Mgr. K. Javůrková

Byli jsme se podívat ve firmě Amaro. V první části exkurze jsme viděli dílnu, kde se vyrábí nábytek. Pán nám ukazoval různé druhy strojů a jak se s nimi pracuje. V druhé části exkurze jsme se byli podívat v prodejně nábytku Amaro. Tam jsme si prohlédli postele, pohovky a jednotlivé typy matrací. Exkurze se mi líbila.

P. Paluska, 9. třída

Po obědě jsme šli do výrobny nábytku Amaro. Šli jsme též ke stroji, který zpracovával okraje dřeva. Dále jsme viděli části postelí a pán nám říkal bližší informace o výrobě postelí. Potom jsme se přemístili do prodejny nábytku Amaro, kde jsme si poslechli výklad o různých matracích a postelích... V prodejně nám ukázali také luxusní postele, na které jsme si mohli i lehnout. Zaujalo nás, že zde vystavovali postel, jejíž cena byla více než třicet tisíc korun...
V prodejně nábytku se nám velmi líbilo.

M. Vaňka a D. Toman, 8. třída

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.