Přirodovědná soutěž - 1. stupeň

cimg7067 resize"Zvládneme to, my to víme,
my si se vším poradíme."

Tak tímto heslem jsme zahájili dne 23. 10. 2012 soutěž o přírodě. Děti prvního stupně poznávaly listnaté a jehličnaté stromy, vycpaná zvířata, na jednom z pěti stanovisť byly přírodopisné hádanky a na interaktivní tabuli měly připravený kvíz, kde si procvičily znalosti o ovoci.

Výsledky soutěže nás velmi mile překvapily, ale na jejich vyhlášení si musíte počkat do úterý 30. 10., kdy budou společně vyhlášeny s druhým stupněm. Přeji mnoho úspěchů a nových znalostí.

(Fotogalerie z akce k nahlédnutí zde.)

Kateřina Böhmová