Halloweenské palačinky

p1090575 resizeDne 24.10. 2012 jsme se s děvčaty rozhodly „ukuchtit“ pravé „halloweenské“ palačinky. Postup byl opravdu jednoduchý. Těsto na palačinky, potravinářské barvy, spousta mističek na míchání a pak už jenom smažení a šikovné ruce na výrobu netradičně a poněkud nevzhledně vypadajících sladkých ruliček. Je až k neuvěření, že jsme snědly modré, zelené, fialové či růžové sladké pamlsky. Zpočátku jsme se musely přemáhat, ale přesvědčily jsme se, že nemůžeme věřit jenom našim očím a musíme zapojit i další smysl – chuťové buňky. Dílo sice vábně nevypadalo ale zato chutnalo báječně. Zůstaly jenom prázdné talíře. Teď už jenom doufáme, že vše bez úhony a děsivých následků „přežijeme“.

(Fotogalerie k nahlédnutí zde.)

S pozdravem děvčata 8. a 9. třídy spolu s paní učitelkou Endrychovou.

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.