Halloweenské palačinky

p1090575 resizeDne 24.10. 2012 jsme se s děvčaty rozhodly „ukuchtit“ pravé „halloweenské“ palačinky. Postup byl opravdu jednoduchý. Těsto na palačinky, potravinářské barvy, spousta mističek na míchání a pak už jenom smažení a šikovné ruce na výrobu netradičně a poněkud nevzhledně vypadajících sladkých ruliček. Je až k neuvěření, že jsme snědly modré, zelené, fialové či růžové sladké pamlsky. Zpočátku jsme se musely přemáhat, ale přesvědčily jsme se, že nemůžeme věřit jenom našim očím a musíme zapojit i další smysl – chuťové buňky. Dílo sice vábně nevypadalo ale zato chutnalo báječně. Zůstaly jenom prázdné talíře. Teď už jenom doufáme, že vše bez úhony a děsivých následků „přežijeme“.

(Fotogalerie k nahlédnutí zde.)

S pozdravem děvčata 8. a 9. třídy spolu s paní učitelkou Endrychovou.

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.