Get Adobe Flash player

Halloweenské palačinky

p1090575 resizeDne 24.10. 2012 jsme se s děvčaty rozhodly „ukuchtit“ pravé „halloweenské“ palačinky. Postup byl opravdu jednoduchý. Těsto na palačinky, potravinářské barvy, spousta mističek na míchání a pak už jenom smažení a šikovné ruce na výrobu netradičně a poněkud nevzhledně vypadajících sladkých ruliček. Je až k neuvěření, že jsme snědly modré, zelené, fialové či růžové sladké pamlsky. Zpočátku jsme se musely přemáhat, ale přesvědčily jsme se, že nemůžeme věřit jenom našim očím a musíme zapojit i další smysl – chuťové buňky. Dílo sice vábně nevypadalo ale zato chutnalo báječně. Zůstaly jenom prázdné talíře. Teď už jenom doufáme, že vše bez úhony a děsivých následků „přežijeme“.

(Fotogalerie k nahlédnutí zde.)

S pozdravem děvčata 8. a 9. třídy spolu s paní učitelkou Endrychovou.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.