Get Adobe Flash player

Matematika ve druhé třídě

pa310872 resizeV praxi se některým žákům zatím nedaří bezpečně zacházet s penězi. Kolik korun stojí cesta autobusem? Paní učitelko, bude mi stačit deset korun? A kolik mi vrátí? To jsou otázky, na které už by druháci měli znát odpověď sami. V matematice jsme si nejprve spočítali v učebnici příklady, které souvisely s nakupováním. Pak jsme si vyrobili peněženku na drobné peníze a konečně jsme se s nadšením pustili do nakupování. Nezapomněli jsme ani na zdvořilé chování. Už se těšíme, jak si získané dovednosti procvičíme třeba s rodiči v opravdovém obchodě. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.