Get Adobe Flash player

Doba ledová - 3. třída

p1180786 resizeKoncem října náhle napadl sníh. Jakoby se příroda venku chystala na příchod pravěké doby ledové. Ve třetí třídě vypukla naplno. Tlupa „Kamenná zvířata“ naštěstí našla vhodné tábořiště. Medvědí tlapa, Lví tlapa, Mamut, Orangutan, Divočák, Tygr i Had se oblékli do kožešin a ozdobili se náhrdelníkem ze zubů. Pak si muži vyrobili zbraně z kamenů a větví, kreslili rituální kresby zvířat a tančili tanec lovců. Měl jim přinést úspěch při lovu mamuta. Jestli chcete vědět, jak lov dopadl, koukněte se na fotografie.

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.