Doba ledová - 3. třída

p1180786 resizeKoncem října náhle napadl sníh. Jakoby se příroda venku chystala na příchod pravěké doby ledové. Ve třetí třídě vypukla naplno. Tlupa „Kamenná zvířata“ naštěstí našla vhodné tábořiště. Medvědí tlapa, Lví tlapa, Mamut, Orangutan, Divočák, Tygr i Had se oblékli do kožešin a ozdobili se náhrdelníkem ze zubů. Pak si muži vyrobili zbraně z kamenů a větví, kreslili rituální kresby zvířat a tančili tanec lovců. Měl jim přinést úspěch při lovu mamuta. Jestli chcete vědět, jak lov dopadl, koukněte se na fotografie.

Mgr. Martina Glazarová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.