Get Adobe Flash player

MARIMBA – BUBENICKÁ SHOW

marimba 014 resizeV pondělí 29. října jsme se s žáky 4. až 9. ročníku vydali na s nadšením očekávanou hudební produkci.

Melodické bicí nástroje, jako je MARIMBA, VIBRAFONY, ZVONY a třeba i TYMPÁNY, rozezněly sál trutnovského společenského centra UFFO a my byli u toho - u naprosto fantastické audiovizuální show. Kapela mladých bubeníků, hlavně jejich hudba plná rytmů a melodií nás doslova zvedala ze sedadel! Nakonec nechyběla ani autogramiáda a fotografování se členy skupiny (fotogalerie zde).

Za kolektiv pedagogů K. Javůrková a J. Matějková

A co na to sami žáci…

Líbilo se mi celé vystoupení, nejlepší byl bubeník Honza. Doufám, že až příště opět přijedou do Trutnova, půjdeme zas. Byl to nářez!
K. Röselová, 6. třída

Hodně se mi líbilo, jak hráli na bubny. Na začátku představení jsme dostali barevné „trubky“, na které jsme mohli během koncertu bubnovat a hrát. Nakonec nám je i kluci z Marimby podepsali.
A. Westendorp, 6. třída

…na každé sedačce byla plastová trubka. Trubky měly barvu zelenou, červenou a žlutou, mohli jsme si je vzít i domů. Viděli jsme různé nástroje, např. marimba vibrafon, tympány, bubny atd. Po vystoupení jsme si mohli koupit třeba paličky, tričko, vajíčko s potiskem „marimba show“. Moc se mi to líbilo.
M. Matyska, 8. třída

Kluci začali hrát a hned od začátku se mně to moc líbilo. Vystoupení bych zopakoval, protože bylo „fakt dobrý“. A líbilo se mi, jak to kapela prožívala…
T. Hofmann, 9. třída

…líbilo se mi, že jsme se vyfotili celá třída s bubeníky. Kulturní zážitek jsem si užila. Ráda bych ho zažila znova. Líbilo se mi také barevné osvětlení. Kluci měli k sobě sladěné i oblečení.
A. Vagayová, 9. třída

…vystoupení se mi velmi líbilo, bylo hodně hlasité a hodně „srandovní“. A také se mně líbilo, jak to ti umělci prožívali a užívali si show. Toto vystoupení se mi ze všech vystoupení, co jsme na Marimbě byli, líbilo nejvíce. Zaujalo mne také prostředí, jak ho měli připravené. Doufám, že na takové vystoupení ještě půjdu.
A. Kárászová, 9. třída

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.