Get Adobe Flash player

HALLOWEEN

p1090632 resizeLetos jsme se do příprav na oslavu svátku – HALLOWEEN, seznámení a připomenutí ostatním žákům pustili my čtvrťáci. Strašidelné masky jsme si vyrobili sami, s nácvikem písně nám trochu pomohla p. uč. Sávová. Pak zbývalo už jen vyrazit mezi spolužáky a vyzkoušet na ně – TRICK OR TREAT! Za odměnu jsme si mohli vyzkoušet některé halloweenské soutěže – posílání jablka bez pomoci rukou, vytvoření co nejdelší jablečné slupky a oblíbené lovení jablíček z vody. (fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.