Get Adobe Flash player

Narozeniny

p1090721 resizeNáš Adam Z. oslavil v úterý 6. listopadu své kulaté – desáté narozeniny. Pro své spolužáky nechal u paní školníkové upéci dort – krásného modrého šmoulu, paní učitelka přinesla dětské šampáňo, kamarádi dárky a oslava mohla začít. Přivítali jsme tím zároveň i nového spolužáka Adama Š. a vzájemně si popřáli hodně zdraví, úspěchů ve škole a dobrých kamarádů… (fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína CermanováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.