Get Adobe Flash player

Přírodověda ve 4. třídě

p1090494 resizeTak máme první epochu přírodovědy za sebou! Tentokrát to byla biologie neboli nauka o člověku. Dva týdny jsme se seznamovali s jednotlivými soustavami. Skládali jsme a rozkládali model lidského těla, sledovali zajímavá videa i seriál Byl jednou jeden život, opakovali jsme podle otázek a na chvíli se naším novým kamarádem stal i školní kostlivec. Do třídy jsme si vyrobili papírové modely soustavy trávicí, dýchací a oběhové. (fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.