Akce ke školnímu projektu "Nové technologie ve výuce"

p1180832 resizeVe středu 7. listopadu se v naší škole konala společná platforma zástupců základních škol, středních škol a dalších aktérů na trhu práce.

Sešli se především ředitelé vytipovaných škol, pracovník Úřadu práce v Trutnově (IPS – volba povolání), zástupci vybraných firem Trutnova (orientovaných na technicky zaměřené profese).

Diskutovalo se především o zájmu žáků o učební předměty a povolání s technickým zaměřením, o kvalifikačních potřebách firem, o nových technologiích ve výuce, o vzájemné provázanosti jednotlivých účastníků, naplňování potřeb trhu práce aj.

Děkuji všem za jejich účast a projevený zájem a budeme se těšit zase někdy na shledanou.

Mgr. Kateřina Javůrková, výchovný poradce