Pohádka ze staré knihy

cimg7170 resizeJako školáci už víme, jak se s knížkami správně zachází. Divadelní představení Pohádka za staré knihy nám všechna pravidla znovu připomnělo. Viděli jsme, že zlá krysa poničila nejen knížku, ale málem zničila i všechny pohádky, které v ní byly napsané. Princeznu i celé království tentokrát nakonec nezachránil žádný princ, ale statečný papírový koník. Všichni jsme mu drželi palce, a tak i trošku díky nám krysu zahnal a v pohádkovém království bylo zase vše, jak má být. (fotogalerie zde)