Get Adobe Flash player

Pohádka ze staré knihy

cimg7170 resizeJako školáci už víme, jak se s knížkami správně zachází. Divadelní představení Pohádka za staré knihy nám všechna pravidla znovu připomnělo. Viděli jsme, že zlá krysa poničila nejen knížku, ale málem zničila i všechny pohádky, které v ní byly napsané. Princeznu i celé království tentokrát nakonec nezachránil žádný princ, ale statečný papírový koník. Všichni jsme mu drželi palce, a tak i trošku díky nám krysu zahnal a v pohádkovém království bylo zase vše, jak má být. (fotogalerie zde)

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.