Dobrá zpráva letí světem

dscn7330 resize(Koncert společnosti Maybee production)

Vystoupení s názvem „Dobrá zpráva letí světem“ v nás měla vzbudit dojem, že na světě ještě existuje spousta dobra, jen je potřeba si ho všímat. Jestli původní myšlenka děti oslovila, na to je potřeba se zeptat přímo jich. Každopádně ve skutečnosti jsme se účastnili koncertu elektronické hudby, kde se současně promítala tematická projekce k daným písním. Tato akce byla obohacena laser show, kterou nejvíce přivítaly prvostupňové děti. Starší děti odcházely méně nadšeny, zato je uspokojilo darované CD.

Mgr. Iva Cibulková