Get Adobe Flash player

Dobrá zpráva letí světem

dscn7330 resize(Koncert společnosti Maybee production)

Vystoupení s názvem „Dobrá zpráva letí světem“ v nás měla vzbudit dojem, že na světě ještě existuje spousta dobra, jen je potřeba si ho všímat. Jestli původní myšlenka děti oslovila, na to je potřeba se zeptat přímo jich. Každopádně ve skutečnosti jsme se účastnili koncertu elektronické hudby, kde se současně promítala tematická projekce k daným písním. Tato akce byla obohacena laser show, kterou nejvíce přivítaly prvostupňové děti. Starší děti odcházely méně nadšeny, zato je uspokojilo darované CD.

Mgr. Iva Cibulková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.