Get Adobe Flash player

Vlastivěda ve 4. třídě

p1090940 resizeI první epochu vlastivědy už máme za sebou. Dozvěděli jsme se, co jsou to plány, mapy, k čemu nám slouží, jaké máme druhy… Víme také, co je to kompas a jaké jsou světové strany. Ve druhém týdnu jsme cestovali „prstem po mapě“ po České republice – vyhledávali jsme pohoří, řeky, města… Při pracovních činnostech jsme si zkusili každý svoji plastickou mapu vytvořit.

ČtvrťáciPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.