Get Adobe Flash player

Adventní odpoledne

cimg7455 resizeV předvánočním týdnu se v naší škole uskutečnilo odpolední vánoční adventní setkání žáků, rodičů, učitelů i příznivců školy. Kdo chtěl, mohl se zúčastnit výtvarných dílen, během kterých se v jednotlivých třídách vyráběly krásné vánoční doplňky, ozdoby i drobné dárečky. Někteří rodiče (i žáci) přijali pozvání do naší „Kavárny“, kde se dobře bavili, popíjeli kávu či čaj a tak trochu mlsali… V podvečerních hodinách se v tělocvičně konala besídka, při které potěšily své rodiče děti z prvního a pěvecký sbor z druhého stupně. Každoroční Vánoční hru zahráli žáci čtvrté třídy za hudební pomoci starších spolužáků. Během celého odpoledne si v prodejním stánku každý mohl zakoupit výrobky žáků a odnést si tak upomínku na tento den. Velké díky patří všem, kteří se na velmi příjemném setkání podíleli.

Fotogalerie:
Adventní vyrábění

Adventní vyrábění - Kavárna
Vánoční besídka
Vánoční hra

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.