Get Adobe Flash player

Adventní odpoledne

cimg7455 resizeV předvánočním týdnu se v naší škole uskutečnilo odpolední vánoční adventní setkání žáků, rodičů, učitelů i příznivců školy. Kdo chtěl, mohl se zúčastnit výtvarných dílen, během kterých se v jednotlivých třídách vyráběly krásné vánoční doplňky, ozdoby i drobné dárečky. Někteří rodiče (i žáci) přijali pozvání do naší „Kavárny“, kde se dobře bavili, popíjeli kávu či čaj a tak trochu mlsali… V podvečerních hodinách se v tělocvičně konala besídka, při které potěšily své rodiče děti z prvního a pěvecký sbor z druhého stupně. Každoroční Vánoční hru zahráli žáci čtvrté třídy za hudební pomoci starších spolužáků. Během celého odpoledne si v prodejním stánku každý mohl zakoupit výrobky žáků a odnést si tak upomínku na tento den. Velké díky patří všem, kteří se na velmi příjemném setkání podíleli.

Fotogalerie:
Adventní vyrábění

Adventní vyrábění - Kavárna
Vánoční besídka
Vánoční hra

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.