Get Adobe Flash player

Vánoční den v 1. třídě

cimg7598 resizePoslední školní den tohoto roku jsme se neučili… Vždyť za pár dnů budou Vánoce! Hned ráno jsme ve třídě připravili pohoštění a dárečky. Nepřinesli jsme dobrůtky jen pro nás, ale i pro zvířátka v lese. Suchý chléb, nakrájená jablíčka, mrkvičky, sušené kaštany – to vše jsme odnesli do nedalekého krmelce. Po návratu do školy nás pozvaly do školní družiny paní vychovatelky a k našemu překvapení každý našel pod stromečkem malý dárek. Paní vychovatelky, děkujeme! Ve třídě jsme mlsali cukroví, povídali o Vánocích, rozdávali dárky. Čekala nás však ještě jedna návštěva, a to v šesté třídě, kam jsme byli také pozváni. Vánoce ve třídě jsou za námi a teď už se všichni moc těšíme na ty opravdové… (fotogalerie zde)

Žáci 1. třídy se svou třídní učitelkou

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.