Get Adobe Flash player

Vánoční den v 1. třídě

cimg7598 resizePoslední školní den tohoto roku jsme se neučili… Vždyť za pár dnů budou Vánoce! Hned ráno jsme ve třídě připravili pohoštění a dárečky. Nepřinesli jsme dobrůtky jen pro nás, ale i pro zvířátka v lese. Suchý chléb, nakrájená jablíčka, mrkvičky, sušené kaštany – to vše jsme odnesli do nedalekého krmelce. Po návratu do školy nás pozvaly do školní družiny paní vychovatelky a k našemu překvapení každý našel pod stromečkem malý dárek. Paní vychovatelky, děkujeme! Ve třídě jsme mlsali cukroví, povídali o Vánocích, rozdávali dárky. Čekala nás však ještě jedna návštěva, a to v šesté třídě, kam jsme byli také pozváni. Vánoce ve třídě jsou za námi a teď už se všichni moc těšíme na ty opravdové… (fotogalerie zde)

Žáci 1. třídy se svou třídní učitelkou

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.