Návštěva ZOO – 7. třída

2012-12-20 pictures 2012 025 resizeKoncem prosince jsme se vydali do ZOO ustrojit vánoční stromeček. Ozdoby jsme si vyrobili již předem ve škole. Konkurence byla opravdu veliká, nápady ostatních nepřeberné. Pracovali jsme s chutí a elánem. Se stejným zaujetím jsme si potom celou ZOO prošli, prohlédli výběhy i pavilony zvířat, obdivovali nové přírůstky. Večerní osvětlená zoologická zahrada měla své tajemné vánoční kouzlo. Celá akce se skutečně vydařila.

Žáci 7. třídy a jejich doprovod

fotogalerie I.