Pečeme cukroví

p1150446 resizeTak třeba třeťáci – ve třídě jsou sice samí chlapci, ale nenechají se zahanbit a práce v kuchyňce se nebojí. Nadšeně se pustili do pečení cukroví ze šlehačkového těsta na vánoční pohoštění ve třídě a práce jim šla pěkně od ruky!

Také kluci a děvčata z páté třídy ukázali své „pekařské umění“  a zapojili se tak do příprav na vánoční slavnost ve škole. Napekli velkou mísu voňavých koláčků.  Mňam!

Nu a naposledy i naši prvňáčci dokázali, jak dobře umí sami upéct cukroví. Linecké těsto vyváleli, vykrájeli a přenesli na plech. Upečené cukroví bylo jejich chloubou na třídním posezení u stromečku.

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.