Návštěva ZOO – 4. třída

p1100111 resizeV posledním předvánočním týdnu jsme vyrazili do ZOO Dvůr Králové n/L., abychom zde ozdobili vánoční stromeček. Při pracovních činnostech i výtvarné výchově jsme navlékli řetězy z burských oříšků, ze semínek a tuku jsme udělali koule pro ptáčky a přidali jsme i hvězdičky z plíšků. Počasí nám moc přálo a tak jsme se nejdříve vydali na prohlídku všech nových mláďat a do ptačího pavilonu na krmení malých pelikánů. Volný stromeček k ozdobení jsme našli až u surikat. Při zpáteční cestě jsme také navštívili zrekonstruovaný pavilon opic a zavítali jsme i do dětské ZOO. Tak Vám zvířátka přejeme pěkné Vánoce a ať se Vám náš stromeček líbí a hlavně chutná!