Get Adobe Flash player

Návštěva ZOO – 4. třída

p1100111 resizeV posledním předvánočním týdnu jsme vyrazili do ZOO Dvůr Králové n/L., abychom zde ozdobili vánoční stromeček. Při pracovních činnostech i výtvarné výchově jsme navlékli řetězy z burských oříšků, ze semínek a tuku jsme udělali koule pro ptáčky a přidali jsme i hvězdičky z plíšků. Počasí nám moc přálo a tak jsme se nejdříve vydali na prohlídku všech nových mláďat a do ptačího pavilonu na krmení malých pelikánů. Volný stromeček k ozdobení jsme našli až u surikat. Při zpáteční cestě jsme také navštívili zrekonstruovaný pavilon opic a zavítali jsme i do dětské ZOO. Tak Vám zvířátka přejeme pěkné Vánoce a ať se Vám náš stromeček líbí a hlavně chutná!

(fotogalerie zde)

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.