Get Adobe Flash player

Vánoce ve 3. třídě

p1180927 resizeStromeček, cukroví, dárky… na to se třeťáci těšili už od začátku prosince. Stromeček ustrojili hned po Mikuláši. Ozdoby ze slaného těsta i papírové řetězy si předem připravili v hodinách pracovních činností. I když to jsou samí kluci, s chutí se pustili také do pečení cukroví. V pátek před vánočními prázdninami vybalili z batohů dobroty na sváteční stůl, prostřeli, nachystali dárky pod stromeček a třídní oslava mohla začít. Na své si přišla i zvířátka u krmelce. Pohostili je mrkvemi, jablíčky a kaštany. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.