Tříkrálová sbírka

cimg7689 resizePo adventní a vánoční době přichází svátek Tří králů a s ním i tradiční celostátní Tříkrálová sbírka. I naše škola se zapojila do této charitativní akce a v době od 7. do 9. ledna 2013 procházeli třídami tři králové – Kašpar, Melichar a Baltazar. Do zapečetěné pokladničky vybírali penízky na ty, kteří potřebují nějakou pomoc a odměňovali dárce drobnou pozorností. V každé třídě najdete nyní požehnání nápisem K+M+B 2013. (fotogalerie zde)

Po spočítání všech korunek nám zástupci Oblastní charity Trutnov sdělili, že jsme nashromáždili 1009 Kč. Děkuji všem dárcům a také žákům 9. ročníku, kteří s organizací celé sbírky pomáhali.

Mgr. Stanislava Tejchmanová