První ročník výtvarné soutěže „Maestro hledá maestra“

cimg7363 resizeV září tohoto školního roku se naše škola zapojila do 1. ročníku výtvarné soutěže „Maestro hledá maestra“ pořádané prodejnou výtvarných potřeb Maestro v Trutnově. Do soutěže se zapojilo celkem 242 žáků z jedenácti škol v Trutnově a okolí. I přes velikou konkurenci se naše děti se svými obrázky probojovaly na přední příčky a sklidily velký úspěch.

kategorie 6. – 9. třída: 2. místo – Martin Kurtinec, 3. místo – Eliška Uherková
cena poroty: David Herák, David Moronga, Pavel Karásek

Gratulujeme!

Tento měsíc probíhá výstava vybraných prací ve foyer kina Vesmír v Trutnově a potrvá do 31. ledna 2013. Expozici si můžete prohlédnout kdykoliv v době filmového představení.