Get Adobe Flash player

Jak lidé dříve bydleli - 3. třída

p1171194 resizePrvouka patří ve třetí třídě mezi nejoblíbenější předměty. Hned po pravěkém dobrodružství lovců mamutů se z třeťáků stanou pastevci a zemědělci. Vlastnoručně vyzkoušejí výrobu tvarohu a mléka a upečou první bochníky chleba. V další epoše prvouky poznávají, jak lidé v minulosti stavěli svá obydlí. Každý kluk by si přál strávit alespoň jednu noc v opravdovém pravěkém stanu. Líbí se jim stavba opevněného hradiště z keramické hlíny. Cítí se jako rytíři, když tvoří svůj erb a budují středověký hrad. Tak ať jim to nadšení dlouho vydrží. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.