Get Adobe Flash player

Bobování - 3. třída

p1161175 resizeLetos na sebe nechala pravá zima dlouho čekat. Proto jsme uvítali sněhovou nadílku v polovině ledna a oprášili boby a lopaty. Konečně jsme si mohli užívat zimních radovánek. Sportování venku je lepší než v tělocvičně. Důkazem jsou zdravé červené tváře třeťáků po každé hodině tělesné výchovy, kdy sportují na „Voletinském kopci“. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.