Get Adobe Flash player

Volba povolání ...

img 0128 resize… se nezadržitelně blíží! A to zejména pro žáky devátého ročníku. V tomto týdnu jsme se jí zabývali už opravdu konkrétně. Ve středu 23. 1. proběhla schůzka s rodiči, zákonnými zástupci žáků, kde hlavním tématem bylo další vzdělávání jejich dětí, dostalo se jim potřebných zásadních informací, předány byly veškeré důležité materiály a prostor byl dán i diskusi…  (fotogalerie zde)

O den dříve, tedy v úterý 22. 1., jsem s dívkami a chlapci z deváté třídy navštívila jedno z poradenských středisek – IPS (Informační a poradenské středisko) Úřadu práce v Trutnově nejen jako jejich vyučující, ale také zároveň jako jejich výchovný poradce (kariérové poradenství). Čekala nás zde více než hodinová přednáška spojená s besedou – o tom však napsali sami žáci…

Dne 22. ledna 2013 jsme se byli podívat na ÚP v Trutnově v rámci výuky Volba povolání. Navštívili jsme IPS. Byla tam příjemná paní, která nám přednesla informace, jak postupovat při výběru střední školy. Řekla nám také webové adresy, kterých můžeme využít. Přednáška byla pro nás přínosná. (Petr Paluska a Matěj Rožič)

Nezbývá tedy než popřát do posledních dnů volby samá správná a šťastná rozhodnutí, která našim deváťákům co nejlépe napomohou při naplňování jejich životních plánů a cílů.

Mgr. Kateřina JavůrkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.