Get Adobe Flash player

Druháci poznávají své rodové kořeny

p2141036 resizeVíte, kdo je pro vás maminčina maminka, tátův bratr nebo tetin syn? Zpočátku se v předivu příbuzenských vztahů nevyznali ani naši druháci. Během týdne ale každý pátral ve svém rodokmenu. Měl také za úkol povídat si o svých předcích s rodiči a nakonec nad fotografiemi vyprávěl ostatním to, co se dozvěděl. Ve výtvarné výchově si pak vytvořil každý svůj rodový strom. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.