Get Adobe Flash player

Den svatého Valentýna

img 1303 resizeDen svatého Valentýna, který připadá na 14. února, slaví hlavně lidé v anglicky mluvících zemích. Říká se mu také svátek zamilovaných. Pokud chce někdo sdělit kamarádovi pěknou zprávu, poděkovat mu za přátelství, udělat mu radost, pošle mu vzkaz – valentýnku. Může přidat i malý dárek. O tom všem, ale hlavně o hezkých vztazích mezi spolužáky, jsme si povídali dnes ve třídě. (fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.