Get Adobe Flash player

Karneval

cimg7788 resizeJednou z tradic naší školy je i pořádání karnevalu, neboť každý rok se o jeho organizaci postará 5. třída. Tak tomu bylo i letos. Nejprve se páťáci řádně připravili , naplánovali soutěže a tanec, zapracovali i na výzdobě.

A pak přišel 22. únor a v tělocvičně naší školy, která se proměnila v sál,  se sešli všichni žáci 1. stupně. Naši moderátoři Lucka Valentová a Tomáš Pánek všechny pěkně přivítali a hned vyzpovídali, aby se jednotlivé masky dobře představily. Následoval první taneček pod vedením předtanečníka Martina Hanuse. Po té došlo k vyhodnocení masek, ale tím to neskončilo! Jéňa Müller a Aleš Trojan si pro zájemce připravili hru, ve které každý dobrý pozorovatel mohl získat sladkou odměnu. Následoval tanec s Luckou. Další hru si přichystal a vedl David Kejzlar. K ruce měl své asistenty. Hráči si lámali hlavu s kousíčky skládanek, ale nakonec se všem podařilo obrázek složit. A přišel mezi nás i dřevěný tanečník, kterého k nám přivedla Růženka Heráková. Kolo s ním roztáčela Kamča Tejchmanová. Páťáci také prověřili šikovnost svých mladších spolužáků při přenášení vajíček a při další taneční muzice. A najednou … čas se nachýlil a my museli končit. Ani se nám nechtělo.

Musím pochválit všechny žáky z páté třídy. Navzájem si pomáhali a snažili se, aby se všichni bavili.

Pokud jste tam také byli a líbilo se vám s námi, pak jsme rádi. A jestli jste tu možnost neměli, tak snad někdy jindy a jinde…

(fogalerie zde)

Mgr. Jana Podlipná

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.