Get Adobe Flash player

Dopravní výchova – 1. stupeň

cimg7907 resizeJaro tu bude, co by dup. Sluníčko nás láká ven a mnoho chlapců i dívek vyrazí na kolo, na brusle nebo jen tak na procházku. V zápalu sportů a her ale mnozí zapomínají dodržovat pravidla bezpečného chování na ulici. Paní instruktorka z Domu dětí a mládeže Jednička ve Dvoře Králové nad Labem si s námi proto základní dopravní předpisy zopakovala. Trénovali jsme orientaci v dopravních situacích, znalost potřebných značek i výběr vhodného oblečení. Připomněli jsme si, jak je důležité nosit správně seřízenou ochrannou přilbu i reflexní doplňky. V dubnu čeká čtvrťáky a páťáky kontrolní test a prověření jejich zručnosti v jízdě na kole na dopravním hřišti. Když uspějí, podaří se jim získat průkaz cyklisty. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.