Get Adobe Flash player

Dopravní výchova – 1. stupeň

cimg7907 resizeJaro tu bude, co by dup. Sluníčko nás láká ven a mnoho chlapců i dívek vyrazí na kolo, na brusle nebo jen tak na procházku. V zápalu sportů a her ale mnozí zapomínají dodržovat pravidla bezpečného chování na ulici. Paní instruktorka z Domu dětí a mládeže Jednička ve Dvoře Králové nad Labem si s námi proto základní dopravní předpisy zopakovala. Trénovali jsme orientaci v dopravních situacích, znalost potřebných značek i výběr vhodného oblečení. Připomněli jsme si, jak je důležité nosit správně seřízenou ochrannou přilbu i reflexní doplňky. V dubnu čeká čtvrťáky a páťáky kontrolní test a prověření jejich zručnosti v jízdě na kole na dopravním hřišti. Když uspějí, podaří se jim získat průkaz cyklisty. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.