Get Adobe Flash player

Návštěva knihovny - 1. a 2. třída

cimg7934 resizePříští týden čeká žáky I. stupně literární projektové vyučování. Každá třída má za úkol seznámit své spolužáky s jedním vybraným autorem knížek pro děti. Pro inspiraci jsme navštívili Městskou knihovnu v Trutnově. Prvňáčci se dozvěděli podrobněji o tom, jak správně zacházet s knížkami. Druháci si zase měli možnost prohlédnout knížky Josefa Čapka a zjistit něco zajímavého o jeho životě. Jde totiž o spisovatele, který je bude provázet jejich literárním projektem. Z fotografií poznáte, že děti umí s knížkami hezky zacházet, někteří žáci se s nimi nemohli ani rozloučit. Pomoc je jednoduchá - průkazka do knihovny. Ten, kdo ji ještě nemá, měl by o ní vážně uvažovat. Vždyť čtení je bránou do světa poznání a fantazie. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.