Get Adobe Flash player

Pohádky za staré popelnice

cimg8269 resizeTaké jste si (když jste byli malí) hráli na "jako"? Jakože jste prodavač, princezna nebo popelář? Úžasné divadelní představení "Pohádky ze staré popelnice" nás dospělé vrátilo právě do téhle doby. Děti se staly postupně řidičem auta, pilotem, námořním kapitánem nebo kosmonautem. A to všechno jen s pomocí jedné staré popelnice. Pouze dva herci zvládli během několika minut vtáhnout všechny diváky do děje a na závěr si zaslouženě vyslechli opakovaný potlesk z hlediště. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.