Get Adobe Flash player

Pohádky za staré popelnice

cimg8269 resizeTaké jste si (když jste byli malí) hráli na "jako"? Jakože jste prodavač, princezna nebo popelář? Úžasné divadelní představení "Pohádky ze staré popelnice" nás dospělé vrátilo právě do téhle doby. Děti se staly postupně řidičem auta, pilotem, námořním kapitánem nebo kosmonautem. A to všechno jen s pomocí jedné staré popelnice. Pouze dva herci zvládli během několika minut vtáhnout všechny diváky do děje a na závěr si zaslouženě vyslechli opakovaný potlesk z hlediště. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.