Literární týden – 2. třída

cimg8272 resizeDruháci se ve svém literárním projektu zaměřili na dva spisovatele dětských knížek Josefa Čapka a Karla Čapka. Protože jsou jejich pohádky plné legrace, pracovalo se nám s nimi báječně. Z knížky Josefa Čapka "Povídání o pejskovi a kočičce" jsme si vybrali dvě pohádky. Jednu jsme zahráli jako divadlo a druhou předvedli jako kramářskou pouťovou písničku. Pro žáky z ostatních ročníků jsme připravili zajímavé úkoly a nakonec jsme se všichni podívali na pohádku "Jak si pejsek a kočička dělali dort". Kolik věcí, ze kterých ho upekli, jste si zapamatovali? (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.