Get Adobe Flash player

Literární týden – 2. třída

cimg8272 resizeDruháci se ve svém literárním projektu zaměřili na dva spisovatele dětských knížek Josefa Čapka a Karla Čapka. Protože jsou jejich pohádky plné legrace, pracovalo se nám s nimi báječně. Z knížky Josefa Čapka "Povídání o pejskovi a kočičce" jsme si vybrali dvě pohádky. Jednu jsme zahráli jako divadlo a druhou předvedli jako kramářskou pouťovou písničku. Pro žáky z ostatních ročníků jsme připravili zajímavé úkoly a nakonec jsme se všichni podívali na pohádku "Jak si pejsek a kočička dělali dort". Kolik věcí, ze kterých ho upekli, jste si zapamatovali? (fotogalerie zde)

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.