Get Adobe Flash player

Literární týden – 2. třída

cimg8272 resizeDruháci se ve svém literárním projektu zaměřili na dva spisovatele dětských knížek Josefa Čapka a Karla Čapka. Protože jsou jejich pohádky plné legrace, pracovalo se nám s nimi báječně. Z knížky Josefa Čapka "Povídání o pejskovi a kočičce" jsme si vybrali dvě pohádky. Jednu jsme zahráli jako divadlo a druhou předvedli jako kramářskou pouťovou písničku. Pro žáky z ostatních ročníků jsme připravili zajímavé úkoly a nakonec jsme se všichni podívali na pohádku "Jak si pejsek a kočička dělali dort". Kolik věcí, ze kterých ho upekli, jste si zapamatovali? (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.