Get Adobe Flash player

Literární týden – 2. třída

cimg8272 resizeDruháci se ve svém literárním projektu zaměřili na dva spisovatele dětských knížek Josefa Čapka a Karla Čapka. Protože jsou jejich pohádky plné legrace, pracovalo se nám s nimi báječně. Z knížky Josefa Čapka "Povídání o pejskovi a kočičce" jsme si vybrali dvě pohádky. Jednu jsme zahráli jako divadlo a druhou předvedli jako kramářskou pouťovou písničku. Pro žáky z ostatních ročníků jsme připravili zajímavé úkoly a nakonec jsme se všichni podívali na pohádku "Jak si pejsek a kočička dělali dort". Kolik věcí, ze kterých ho upekli, jste si zapamatovali? (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.