Get Adobe Flash player

Literární týden – 4. třída

cimg8463 resizeJe čtvrtek, na řadě v probíhajícím literárním projektu jsou čtvrťáci a hádejte, jaký autor bude dnes. No samozřejmě, není to nikdo jiný, než pan Václav Čtvrtek. Nejdříve jsme ostatní žáky seznámili s jeho životem, městem Jičínem, které se stalo nejčastějším rodištěm jeho příběhů, nejznámějšími ilustrátory jeho knih. A pak už přišlo na řadu překvapení – na návštěvu mezi nás přišel Rumcajs, Manka i Cipísek, víla Amálka, motýl Emanuel a Maková panenka, Křemílek a Vochomůrka…Musím velmi pochválit všechny žáky i jejich rodiče za přípravu nádherných kostýmů. Vystoupení se povedlo a doufám, že stejně dobře se povede všem i zítřejší testík. (fotogalerie zde)

Mgr. Cermanová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.