Noc s Andersenem

cimg8552 resizeVečer věnovaný knížkám jsme pro naše žáky připravili na pátek 22. března. Skupiny složené z žáků prvního i druhého stupně během večera procházely stanoviště, na kterých plnily různé úkoly. Ve výtvarné dílně si děti vyrobily originální záložky do knížek, v hudební si zazpívaly písničky z pohádek či filmů pro děti. V literární části si povídaly o knihách, jejich autorech a ilustrátorech, skládaly puzzle. Znalosti dětské literatury si ověřily v křížovce a při plnění úkolů připravených na interaktivní tabuli. Pohádkové postavičky čekaly na děti na dalším stanovišti, u kterého vypomáhali žáci 9. třídy. Po ukončení jednotlivých dílen započal filmový večer – na třech velkých obrazovkách jsme promítali filmy dle výběru dětí. Děkuji všem, kteří přispěli k příjemné atmosféře a pohodovému průběhu celé akce, završené nocováním ve třídě. (fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.