Get Adobe Flash player

Návštěva knihovny - 4. třída

p1100910 resizeNa závěr měsíce března – měsíce knih a internetu jsme si naplánovali návštěvu Městské knihovny v Trutnově. Její prostředí i způsob rozdělení knížek už dávno známe a proto se paní knihovnice pustila hned do vyprávění pověstí z okolí našeho města. Dozvěděli jsme se o tom, jak se na náš městský znak dostal drak a havran, o záhadném svítícím kostele, o tajemném pokladě… Vyprávění bylo velmi zajímavé, a děti je pozorně poslouchaly. Samozřejmě nám zbyl také čas na samostatné prohlížení knížek a časopisů. Bylo tu tolik nových informací a zajímavostí, že se nám ani nechtělo zpět do školy. (fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.