Get Adobe Flash player

Návštěva knihovny - 4. třída

p1100910 resizeNa závěr měsíce března – měsíce knih a internetu jsme si naplánovali návštěvu Městské knihovny v Trutnově. Její prostředí i způsob rozdělení knížek už dávno známe a proto se paní knihovnice pustila hned do vyprávění pověstí z okolí našeho města. Dozvěděli jsme se o tom, jak se na náš městský znak dostal drak a havran, o záhadném svítícím kostele, o tajemném pokladě… Vyprávění bylo velmi zajímavé, a děti je pozorně poslouchaly. Samozřejmě nám zbyl také čas na samostatné prohlížení knížek a časopisů. Bylo tu tolik nových informací a zajímavostí, že se nám ani nechtělo zpět do školy. (fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.