Kulturní vystoupení v Moby Dicku

dscn7696 resizeDne 9. 4. vystoupili vybraní žáci prvního a druhého stupně naší školy s krátkým kulturním programem v trutnovském Moby Dicku. Doufám, že pásmo známých pohádkových písniček a hry na zobcovou flétnu zpříjemnilo všem všudypřítomným jinak ponuré úterní odpoledne. Na děti za odměnu čekalo občerstvení, nechyběl ani drobný dáreček. Všem zúčastněným moc děkuji za jejich píli a vytrvalost při nácviku i vzornou reprezentaci naší školy! (fotogalerie zde)

Mgr. Jana Matějková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.