Get Adobe Flash player

Den Země v ZOO

cimg8702 resizeDuben, Den Země a ZOO je pro nás už několik let samozřejmostí. V zimě zdobíme v areálu zahrady vánoční stromečky, na jaře pomáháme s úklidem prostor. Žádný z nás se nezalekl koštěte, hrábí, lopaty ani kolečka. Práce nám šla od ruky a z upraveného prostředí kolem nás jsme měli radost. Pěkné bylo i zastavení u goril, slonů, okapi a tygra s podrobným výkladem průvodce po skončení brigády. Počasí nám fandilo a těšíme se, že se do ZOO mezi naše známé opět brzy vrátíme.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)
(fotogalerie IV. zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.