Get Adobe Flash player

Den Země v ZOO

cimg8702 resizeDuben, Den Země a ZOO je pro nás už několik let samozřejmostí. V zimě zdobíme v areálu zahrady vánoční stromečky, na jaře pomáháme s úklidem prostor. Žádný z nás se nezalekl koštěte, hrábí, lopaty ani kolečka. Práce nám šla od ruky a z upraveného prostředí kolem nás jsme měli radost. Pěkné bylo i zastavení u goril, slonů, okapi a tygra s podrobným výkladem průvodce po skončení brigády. Počasí nám fandilo a těšíme se, že se do ZOO mezi naše známé opět brzy vrátíme.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)
(fotogalerie IV. zde)

Mgr. Jana Sávová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.