Get Adobe Flash player

Ježibaby a ženichové

00V pondělí 15. 4. jsme v divadle Uffo oženili Adriana Čonku a Honzíka Jindru. Jak se to stalo? Představte si, že dvě ježibabí slečny Rozára a Bumbára nechtěly hlídat svého ukřičeného brášku Ježourka. Místo toho se pořád snažily přičarovat si ženichy. I když jsme jim ze všech sil pomáhali, kouzla se nedařila. Nelíbil se jim ani starý pařez, ani šišlavý čert, ani divoký vítr. Jejich máma Košťalinda musela stále shánět kouzelné koření, aby odčarovala všechny neplechy, které jejím dcerám odmítnutí ženichové přikouzlili. Problém byl v tom, že čarodějky chtěly hlavně krásného ženicha. Máma jim poradila, že důležitější je dobré srdce. Proto si nakonec vybíraly ženichy mezi diváky. Měli jsme štěstí a seděli hned u jeviště. Tak se stalo, že volba padla na třeťáka a druháka z naší školy. Adrianovu nevěstu možná poznáváte. Je to známá herečka Barbora Seidlová, která si zahrála roli princezny ve filmové pohádce Lotrando a Zubejda. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.