Den Země v ZOO – 2. stupeň

p4181314 resizeO den později, ve čtvrtek 18. dubna, se do Zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem vydali i žáci druhého stupně naší školy se svými vyučujícími.

Bylo příjemné, že již u vstupní brány do areálu ZOO nás tamní zaměstnanci vítali se slovy, že se na nás těšili a že naše pomocná ruka je vždy znát a vše probíhá pokaždé v pohodě.

Bylo ještě příjemnější, že tomu tak bylo i letos, všichni pilně a zodpovědně pracovali a mohli jsme odcházet spokojeni a opět s pochvalou, že za námi je vidět kus práce.

Počasí nám opravdu během čtvrtečního dne přálo a po pracovních aktivitách jsme si užili i zábavu – a to se zvířaty královédvorské ZOO během její odpolední prohlídky.

A myslím, že se budeme těšit za rok zase na shledanou…

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)