Prezentace žáků – pokračování projektového dne

img 0158 resizeV úterý 30. dubna se žáci a vyučující 2. stupně sešli v jedné z učeben, kde pokračoval další fází projektový den „Automobilismus a letectví“ v rámci projektu Nové technologie ve výuce.

Proběhla fáze žákovských prezentací, které si žáci svědomitě, pečlivě i se zájmem během předešlého pátečního vyučovacího dne připravovali. Témata jejich prezentací samozřejmě vycházela z témat a námětů proběhnuvšího projektového dne.

Bylo zajímavé sledovat jejich tvůrčí nápady, přínosné dozvědět se něco rozšiřujícího či zcela nového z technických oborů. Žáci si také vyzkoušeli své komunikační dovednosti a schopnost zaujmout, překonat též trému před podstatně širším publikem, než na které jsou zvyklí ve svých třídách.

Za svou snahu zaslouží pochvalu a myslím, že nejen žáci, ale i vyučující, kteří jim se vším, co bylo třeba, ochotně a fundovaně pomáhali.

Mgr. K. Javůrková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.