Kulturní vystoupení

img 0461 resizeZpěváci ze čtvrté, páté a šesté třídy opět vzorně reprezentovali naši školu. Po úspěšném vystoupení začátkem dubna a neméně zdařilém zpívání na dračích slavnostech jsme byli znovu požádáni, abychom připravili kulturní program na Okresní konferenci Svazu postižených civilizačními chorobami. V Moby Dicku tentokrát účinkovali Kristýna Brunátová, Barbora Kopecká, Josef Kučera, Jaroslav Matyska, Sandra Šiváková, Tereza Vejnarová a Adam Zvára. Jakub Kolář doprovázel písničky na tamburínu a Kamila Tejchmanová doplnila naše hudební pásmo hrou na flétnu. Zaplněný sál nešetřil zaslouženým potleskem. Ráda bych poděkovala všem jmenovaným žákům za pěkný kulturní zážitek a jejich rodičům za vstřícnost.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.