Get Adobe Flash player

Kulturní vystoupení

img 0461 resizeZpěváci ze čtvrté, páté a šesté třídy opět vzorně reprezentovali naši školu. Po úspěšném vystoupení začátkem dubna a neméně zdařilém zpívání na dračích slavnostech jsme byli znovu požádáni, abychom připravili kulturní program na Okresní konferenci Svazu postižených civilizačními chorobami. V Moby Dicku tentokrát účinkovali Kristýna Brunátová, Barbora Kopecká, Josef Kučera, Jaroslav Matyska, Sandra Šiváková, Tereza Vejnarová a Adam Zvára. Jakub Kolář doprovázel písničky na tamburínu a Kamila Tejchmanová doplnila naše hudební pásmo hrou na flétnu. Zaplněný sál nešetřil zaslouženým potleskem. Ráda bych poděkovala všem jmenovaným žákům za pěkný kulturní zážitek a jejich rodičům za vstřícnost.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.