Fyzikální veličiny - 6. třída

img 0132 resizeVe druhém pololetí jsme se ve fyzice učili o fyzikálních veličinách. Patří mezi ně délka, objem, hmotnost, teplota a čas. To co jsme se naučili, bylo hodně zajímavé. Dělali jsme i pokusy. Také jsme se bavili o změně teploty vzduchu v průběhu času. Celé učivo bylo hodně poučné. (napsala Kristýna Brunátová, 6. třída)

Při výuce si žáci prakticky vyzkoušeli měření jednotlivých veličin. Též využili notebooky, kde do protokolu zaznamenávali hodnoty svého měření a následně protokol doplnili o fotodokumentaci.

Také v rámci hodin pracovního vyučování se žáci věnovali sestrojování jednoduchých měřicích přístrojů.

Mgr. J. Fendrychová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.